ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:  Α βάθμια Σχολική Επιτροπή

Κ.Κίτσιου Χαρά , τηλ : 213-20.44.850

Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αιγάλεω, 6 Μαΐου 2020

Αγαπητοί γονείς,

O Δήμος μας, Θέλει να ιδρύσει  για πρώτη φορά Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης  αθλητικών και πολιτιστικών δράσεων, για παιδιά από 5-12 ετών.

Στόχος μας είναι να εξασφαλίσουμε στους  γονείς,  τη δυνατότητα να μπορούν να στέλνουν τα παιδιά τους σε πρότυπους χώρους, όπου, με ασφαλή και δημιουργικό τρόπο, θα απασχολούνται ΔΩΡΕΑΝ και θα τους προσφέρονται υπηρεσίες υψηλού επιπέδου, μέσα από τους χώρους των σχολείων και των αθλητικών εγκαταστάσεων του Δήμου μας τις απογευματινές ώρες καθώς και τους καλοκαιρινούς μήνες σαν summer camp .

Γι' αυτό όσοι γονείς το επιθυμούν, θα πρέπει να αποστείλετε  με  mail  συμπληρωμένη την αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, η οποία επισυνάπτεται στο:  kdapegaleo@gmail.com . Επίσης την αίτηση καθώς και περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε  στην ιστοσελίδα του Δήμου Αιγάλεω ή στην ιστοσελίδα του σχολείου σας . Για περαιτέρω διευκρινήσεις  ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ : 6949772255 (Εβίτα Παπαδοπούλου) και τηλ : 213-20.44.850 (Χαρά Κίτσιου).

Παρακαλούμε, όπως στείλετε συμπληρωμένη την αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος έως 20/05/2020.

Τα στοιχεία που θα δηλωθούν θα χρησιμοποιηθούν από το Γραφείο της Α βάθμιας Σχολικής Επιτροπής του Δήμου Αιγάλεω, με αποκλειστικό σκοπό την εκδήλωση ενδιαφέροντος για τη συμμετοχή των παιδιών σας στο πρόγραμμα. Η επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων θα γίνεται για όσο χρόνο διαρκεί το πρόγραμμα. Για την άσκηση των δικαιωμάτων σας μπορείτε να απευθύνεστε στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στην ιστοσελίδα του Δήμου".

Με εκτίμηση

Ο Δήμαρχος  Αιγάλεω                                             Ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΚΑΣ                                                          ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ